2- izbový byt pri vinohradoch

Bratislava


cena: 154 900eur

okres: Bratislava
obec: Bratislava
ulica: Račianska

stav objektu: kompletná rekonštrukcia
počet miestností: 2
podlahová plocha: 40 m2
poschodie: 7/10
lodžia: 5m2 

BYT, KTORÝ SI ZAMILUJETE!

Výnimočná dvojgarsónka vo vyhľadávanej lokalite pod Račianskymi vinohradmi, ktorá spĺňa kritériá 2-izbového bytu. Má výbornú dispozíciu bez hluchých miest, s dokonale využitým každým metrom štvorcovým. Bonusom sú vysoké stropy, vďaka ktorým má interiér dostatok prirodzeného svetla.

Byt sa vám zavďačí nielen priaznivou úžitkovou plochou 40 m2 (35 m2 byt + 5 m2 balkón), ale aj nízkymi mesačnými nákladmi vo výške 73,48 Eur + minimálny fond opráv 7,08 Eur. Navyše je pripravený k okamžitému nasťahovaniu bez ďalších starostí, rekonštrukcií a výdavkov.

Najväčšiu časť bytu tvorí vzdušný priestor, ktorý spája kuchynskú časť s obývacou. Súčasťou účelne riešenej kuchynskej linky sú úložné skrinky až po strop a kvalitné vstavané spotrebiče - sporák s elektrickou rúrou a digestorom či umývačka, ktoré ostávajú budúcemu majiteľovi. Podľa dohody je možné v byte ponechať aj zariadenie.

Cez obývaciu izbu sa vchádza do spálne, v ktorej je vstavaná skriňa a dostatočný priestor na pohodlnú posteľ. Kúpeľňa v ničom nezaostáva za zvyškom bytu. Decentný obklad, sanita, vaňa so sklenenou zástenou, dostatok úložného priestoru... celá dômyselne navrhnutá tak, aby sa tam zmestili všetky nevyhnutné veci, vrátane práčky i koša na bielizeň.

Veľkým benefitom bytu je 6 metrov dlhý balkón, na ktorý sa vstupuje z obývacej izby. Je pokojným útočiskom pre oddych a užijete si ho nielen vy, ale prípadne aj váš domáci zvierací miláčik.

Byt s JV orientáciou nájdete na 7/10 poschodí v kompletne zrekonštruovanom bytovom dome s vlastnou kotolňou na Račianskej ulici. Na rovnakom poschodí sa nachádza aj samostatná pivnica s rozlohou 3 m2, vrátane úložných regálov.

Bytový dom je zasadený v krásnom prostredí pod Malými Karpatmi. Na rozsiahle vinohrady sa dostanete pešo len za 2 minúty z domu. Obľúbené pre túto lokalitu sú prechádzky cez les na Kamzík či Železnú studničku, poteší aj neďaleké Letné kúpalisko Krasňany.

Pokojná lokalita mimo hlavnej cesty, s verejným a bezproblémovým parkovaním hneď pred bytovým domom. Výhodou je aj výborná poloha na začiatku Rače, vďaka ktorej sú všetky strategické miesta veľmi ľahko dostupné, či už autom alebo MHD. Za zmienku stojí blízkosť železničnej stanice Vinohrady, takže aj vlakom sa rýchlo dopravíte do centra mesta alebo viete vycestovať mimo Bratislavy.

Všetky tieto aspekty predurčujú tento byt ako ideálne bývanie pre aktívnych ľudí, ktorí preferujú mestské bývanie, ale zároveň túžia po lokalite v blízkosti prírody s možnosťami turistiky, cykloturistiky či ďalších športových aktivít.


V prípade záujmu o spokojné bývanie ma neváhajte kontaktovať: 0917 898 402.