O mne

EXPERT V OBLASTI REALÍT

Keď som si po skončení vysokej školy začala hľadať prácu, mojimi hlavnými kritériami boli flexibilita, kreativita, možnosť sebarealizácie a neustáleho rastu. Posledné čo som chcela, bolo uviaznuť na kancelárskej stoličke pri rutinnej práci a čakať kedy "mi padne". Ale kde takú prácu nájsť? 

Už od detstva ma bavilo obchodovanie. Od náramkov priateľstva ktoré som si ako dieťa plietla a predávala za pár korún, cez zvieratá z chovnej stanice môjho otca, až po zvyšné predmety z domácnosti, ktoré mi boli zverené s tým že "Veď ty to predáš". 

KOMUNIKÁCIA, ODHODLANIE, VYTRVALOSŤ, NADŠENIE 

Všetky silné stránky svojej osobnosti som chcela preniesť do pracovného prostredia, a to sa mi podarilo práve pri práci s realitami. Každý deň ma čaká nová výzva, každý klient je špecifický a každá nehnuteľnosť má iný potenciál. 

Realitný maklér nie je len obchodník s nehnuteľnosťami, ale ovplyvňuje aj životy svojich klientov. Často krát práve od jeho práce záleží, kto si akú nehnuteľnosť kúpi, či prenajme, a preto k práci s nehnuteľnosťami pristupujem tak, aby boli všetci moji klienti aj po rokoch spokojní so svojou voľbou. 

Ku každej nehnuteľnosti pristupujem individuálne, s prihliadnutím na situáciu v ktorej sa jej majiteľ aktuálne nachádza.

Môžete prejsť rôznymi školeniami a tréningami, ale len postupná prax a nadobudnuté skúsenosti robia z učňa skutočného majstra. A pri tejto práci to platí dvojnásobne, pretože každý obchod je iný a často sa vyskytnú komplikácie ktoré musíme zvládnuť a zas sme o niečo skúsenejší.