Rozprávkový byt v novostavbe

Nitra


cena: 255 000€

okres: Nitra
obec: Nitra
ulica: Šalviová

stav objektu: novostavba
počet miestností: 4
podlahová plocha: 120 m2
terasa: áno
parkovacie miesto: 2x

Hľadáte priestranný 4izbový byt v novostavbe? Máme pre Vás ešte lepšiu ponuku!

Iba tri bytové jednotky, každá s úžitkovou plochou 120m2 a vlastným parkovaním. Úžasné, tiché prostredie medzi novostavbami rodinných domov a iba 5 minút pešo na zastávku MHD.

Byt je dvojpodlažný s výborným dispozičným riešením.

Na prízemí sa nachádza vstupná chodba s vešiakovou skriňou a zrkadlom. Samostatné WC s umývadlom, menšia technická miestnosť či špajza, luxusná kuchyňa plná vstavaných spotrebičov spojená s jedálňou a obývačkou. Celý priestor je otvorený, veľmi vkusne zariadený štýlovým nábytkom a doplnkami. Nechýbajú ani krbové kachle na chladné zimné večery. Východ na terasu ktorú stačí prekryť a máte zimnú záhradu. Schodisko vedúce na poschodie je oddelené policovou knižnicou.

Na poschodí sú tri samostatné izby, z toho jedna so štedrým šatníkom, samostatné WC a nádherná kúpeľňa s vaňou, dvoma umývadlami a vysokou vstavanou skriňou. Vstavané skrine sú taktiež v každej izbe a na chodbe, takže o úložný priestor tu rozhodne núdza nie je.

V celom byte je podlahové kúrenie, klimatizácia a spolu so zariadením je vhodný k okamžitému užívaniu.

Parkovanie je zabezpečené pred bytovým domom a za príplatok je možné odkúpiť časť pozemku do výlučného vlastníctva.

Okolie je veľmi príjemné, výhľad na polia a západ slnka, občianska vybavenosť v dosahu.

V ponuke sú aj ďalšie dve susedné bytové jednotky s rovnakou dispozíciou takže ak máte známych či rodinu, ktorú by ste chceli mať pri sebe, zoberte ich so sebou na obhliadku!

Ďalšie dve nehnuteľnosti sa predávajú vrátane menšieho pozemku v stave holodomu, ktorý je možné dokončiť do štandardu podľa vlastných predstáv.

Nezmeškajte príležitosť získať si nový domov v príjemnej lokalite. Dohodnite si s nami obhliadku ešte dnes a presvedčte sa o kvalitách tejto nehnuteľnosti.

Kontaktujte ma na čísle: 0917 898 402