1- izbový byt v centre Dúbravky

Bratislava


cena: 137 000€

okres: Bratislava
obec: Bratislava - Dúbravka
ulica: Pod záhradami

stav objektu: čiastočná rekonštrukcia
počet miestností: 1
podlahová plocha: 40 m2
poschodie: 2/11
lodžia: 5 m2

Veľký, vzdušný a tichý 1-izbový byt na predaj v Dúbravke, ktorý si vás získa svojim zeleným okolím. Je pre ľudí, ktorí chcú žiť v príjemnom prostredí mesta, obklopeného lesmi a skvelým dopravným napojením do centra. Vďaka juhozápadnej orientácii je počas dňa dostatočne presvetlený a z ideálneho 2/11 poschodia ponúka príjemný výhľad na lesy Devínskej Kobyly a okolitú zeleň.

Úžitková plocha bytu je 45m2 (40m2 byt a 5m2 loggia). Dispozícia bytu pozostáva zo vstupnej priestrannej chodby, z ktorej sa dostanete do kúpeľne, oddeleného WC a veľkej izby. Do kuchyne sa vstupuje z izby. Každodenný relax si môžete užiť na loggii. K bytu patrí aj pivničná kobka v suteréne bytového domu.

Nehnuteľnosť je výborne dispozične riešená a dizajnovo premyslená tak, aby poskytovala nielen dostatok priestoru na pohodlné bývanie, ale aj dostatok úložných priestorov. Svojou veľkou plochou a skvelou dispozíciou ponúka možnosť rekonštrukcie na 2-izbový byt.

Byt sa nachádza v zrekonštruovanom zateplenom bytovom dome na ulici Pod Záhradami. Je to miesto, odkiaľ máte všade na skok a nepotrebujete sa voziť autom. Disponuje kompletnou občianskou vybavenosťou, ako je pošta, potraviny (Lidl, Billa, Tesco, Kaufland), zdravotné stredisko, mestský úrad, kultúrny dom, katolícky kostol, niekoľko základných a materských škôl, benzínová pumpa, detské ihriská, športové haly, zimný štadión, kúpalisko Rosnička atď.

Bytový dom prešiel viacerými rekonštrukciami (nové výťahy a balkóny, vymenené rozvody). Čiastočnou rekonštrukciou prešiel aj samotný byt (plastové okná, plávajúce podlahy, murované jadro). Množstvo úložného priestoru poskytuje na mieru navrhnutá vstavaná skriňa v izbe.

Lokalita ponúka výborné dopravné napojenie do centra autom i MHD, ako aj von z Bratislavy. Električková a autobusová zastávka Alexyho je cca 2 min. chôdze od domu.

Parkovisko v bezprostrednej blízkosti bytového domu alebo priestor na ulici vám uľahčí život pri hľadaní parkovania.

Dúbravka je jednou z najzelenších častí hlavného mesta, takže pokiaľ radi trávite čas v prírode a dlhšími prechádzkami, túto lokalitu si zamilujete. Vybrať sa môžete napríklad na Biele skaly, Dúbravskú hlavicu, do Líščieho údolia či cez les na Devín.

V prípade záujmu o spokojné bývanie ma neváhajte kontaktovať: 0917 898 402.